Olabildiğince hesaplı bir tatil yapmak mı istiyorsunuz? Tatile gideceğiniz oteli biliyor ama fiyatlarını ulaşılmaz mı buluyorsunuz? Erken rezervasyon avantajlarıyla tanışmaya hazırlanın.

Erken Rezervasyonun Avantajları Nelerdir

1- Fiyat: Erken rezervasyon sezon fiyatlarına oranla %50’ye varan indirim imkanı sunar. Tatilinizi erken planlamanın bir faydası olarak otellerin ve seyahat acentalarının sunduğu erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Unutmayın: Tatil tarihleriniz yaklaştıkça yakalayacağınız indirimin oranı azalacaktır.

2- Zaman Planlama: Erken rezervasyon size tatile gideceğiniz tarihi not alma ve böylece yıl planlarınızı buna göre yapabilme imkanı sunar.

3- Mekan Planlama: Artık nereye gideceğiniz belli! Alanya mı Antalya mı Didim mi Bodrum mu diye aylar boyunca araştırmaya son. Yaptırdığınız erken rezervasyondan sonra zamanınızı gideceğiniz bölgeye ait tarihi ve fiziksel güzellikleri araştırmak için ayırabilirsiniz.

4- Ulaşım planlama: Heyecanla beklediğiniz tatil günü gelinceye kadar otelinize nasıl gideceğinizi netleştirebilirsiniz. Bu durumda ister uçakla, ister başka bir ulaşım aracıyla gidin biletinizi önceden ayırtarak son dakika sürprizleriyle karşılaşmayacaksınız. Havayolu şirketlerinin düzenlediği kampanyaları takip ederek yolculuğunuzu daha ucuza getirebilecek olmak da cabası!